Profesionální přístup v poskytovaní bezkontaktních automyček.

Firma Euro-Ekol byla založena v roce 1996. Ze začátku společnost nabízela k prodeji automatické portálové myčky německých a italských výrobců. Dosud jsme prodali více než 200 portálových automyček, které se úspěšně provozují tak na území Polska, jakož i za hranicemi. V současnosti nabízíme i komplexně zrenovované portálové automyčky za velmi výhodných cenových podmínek, přičemž celá renovace probíhá v naší fabrice v Lodži.

Sledujíc trend rozvoje mycích systémů v Evropě, jsme od roku 2006 rozšířili naši nabídku o výrobu bezkontaktních samoobslužných myček. V současné době se firma zabývá výrobou, distribucí a kompletním vybavením samoobslužných bezkontaktních myček. Neustále zdokonalujeme kvalitu nabízených výrobků, zavádíme nová technologická řešení a rozšiřujeme sortiment.

Naším klientům poskytujeme komplexní služby při zřízení automyčky jako, poradenství při realizaci projektu, samotnou dodávku myčky, její montáž, zaškolení obsluhy a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

V současné době má společnost Euro-Ekol kromě Polska oficiální zastoupení v Bělorusku, Rusku, na Maltě, Lotyšsku a Estonsku. V roce 2015 jsme rozšířili svou působnost v České i Slovenské republice.

Námi nabízené zařízení ve spojení s profesionálním a spolehlivým servisem jsou zárukou spokojenosti pro domácí i zahraniční investory.

Euro-Ekol Video

Technologie

O technologiích používaných v umývárnách firmy Euro-Ekol.

Jak myje naše myčka

Naše myčka opravdu myje.